דף הבית

דיני מקרקעין, משפחה, חוזים ותביעות אזרחיות
מוסמכים לחתימה על ייפוי כח מתמשך

משרדנו מספק שירותים משפטיים בכל ההיבטים והתחומים הרלוונטיים למשפט האזרחי: עסקאות מקרקעיןדיני משפחה, צוואות וירושות, ייעוץ וייצוג משפטי שוטף והכנת חוות דעת משפטיות.

משרדנו חרת על דגלו את הקשר והיחס האישי עם הלקוח, מתן תשומת לב מרבית לענייניו, נאמנות וטיפול מקצועי ומסור, המאפשרים לנו להעניק ללקוחותינו את השירות המשפטי הטוב והמקצועי ביותר תוך הקפדה על זמני תגובה מהירה, ככל שניתן. משרדנו מאמין שכל אזרח בישראל זכאי לשירותים מקצועיים ומהימנים של עורכי דין מן השורה הראשונה ולשקיפות מקצועית מירבית. על כן, ראינו לנכון לתת שירותים משפטיים שכל אדם זקוק להם באשר הוא במחירים שווים לכל נפש.

משרדנו מעניק לווי משפטי ויצוג במגוון עסקאות מקרקעין (מכירה או השכרה של דירות, מגרשים, נחלות ומשקים במושבים), מספק שירותי יעוץ ולווי משפטי בהסכמי קומבינציה, בהסכמים לבניה משותפת ובהרחבות, מעניק יעוץ ולווי בהסכמי שיתוף ומטפל בתביעות מורכבות לפירוק שיתוף, כמו גם מטפל ברישום בתים משותפים.

משרדנו מתמחה בכל הקשור לדיני משפחה לרבות גירושין, ירושות, צוואות וכד'. נקודת ההנחה במשרדנו היא שתיקים בענייני משפחה הם תיקים הטעונים ריגשית, וכל צד נלחם על שלו ב"חירוף נפש". על כן, ננסה להתחיל את הטיפול בענייני המשפחה בדרך של גישור וסובלנות הדדית, תוך מנוחת נפש גדולה יותר כלפי מי שהיה שותף בחיים. עם זאת, מעניק יצוג בבתי המשפט לענייני משפחה ובבתי הדין הרבניים ככל שידרש.

 

הנכם מוזמנים לגלוש באתר זה של משרדינו, לעיין במאמרים ובפרסומים, וכמובן ליצור עמנו קשר כדי לתאם פגישת היכרות או לקבל ייעוץ משפטי ו/או כל מידע נוסף.

המידע המפורט באתר המשרד, הינו מידע כללי בנושאים השונים ואינו בא להחליף את הוראות החוק והתקנות הרלוונטיים. כמו כן, המידע אינו בא ואינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי בפני עו"ד. במקרה של אי התאמה עם הוראות החוק/תקנות האמור בחוק/תקנות הוא הקובע. מידע שימושי זה ניתן כשירות לתועלת גולשי האתר.https://waze.to/li/hsv8v71g2j
האורן 75, כניסה ב', משמר איילון
טלפון: 08-9797101
פקס: 077-5558227